Päästeamet

Värbamisprotsess

Päästeametis teed tööd Eesti heaks. Erinevate ametikohtadega moodustame ühtse terviku, kellega koos oleme saavutanud rahva usalduse – Päästeametilt oodatakse palju ja tunnustatakse sealjuures siiralt.

Iga ametikoht Päästeametis panustab elude päästmisesse ja meie juures ootab Sind mitmekesine seltskond –  loomingulised ennetajad, täpsed analüütikud, targad juristid, ägedad personalitöötajad, enesekindlad inspektorid ja inspireerivad juhid. Väärtustame iga inimest ja kogemust!

Meie meeskonnaga on oodatud liituma inimesed, kes kannavad meie organisatsiooniga ühtseid väärtusi, milleks on – abivalmidus, julgus ja usaldus.

1
Kandideeri

Leia sobiv tööpakkumine ja kandideeri, lisa kõik nõutud dokumendid.

2
Osaled konkursil

Aitäh, oleme Sinu sooviavalduse kätte saanud ja anname tagasisidet lähiajal. Erinevate etappidega konkursside puhul on kandidaatidega kontakteerumine erinevatel aegadel.

3
Tule töövestlusele

Kui oled osutunud järgmisesse vooru valituks, siis kohtume Sinuga juba vestlusel.

4
Ole valmis

Olenevalt ametikohast võivad konkursi käigus Sind ees oodata näiteks praktilised ülesanded või tervisekontroll ning füüsilised katsed.

Tutvu tervisekontrolli ja füüsiliste katsete nõuetega allolevast failist.

5
Oluline info

Kõikidele siseturvalisuse valdkonda tööle asuvatele inimestele tehakse taustakontroll.

6
Tule tööle

Oled edukalt läbinud kõik kandideerimise etapid, sobid meile ja meie Sinule. Sinuga võtab ühendust personalitöötaja, kes vormistab vajalikud dokumendid ning valmistab ette muu vajaliku Sinu tööle asumiseks. Tere tulemast meeskonda!

Päästja ametikohale kandideerides tuleb peale vestlust läbida tervisekontroll ja füüsilised katsed.

Kõik Päästeameti ametikohad on *riigikaitselised.

Riigikaitseline ametikoht on riigikaitselise asutuse koosseisus olev teenistuskoht, mis on vahetult seotud riigikaitseliste ülesannete täitmisega, sisejulgeoleku ja põhiseadusliku korra või elutähtsa teenuse toimepidevuse tagamisega. PÄA on määranud 100% ametikohtadest riigikaitselisteks, seega meile tulles asud teenistusse riigikaitselise töökohustusega ametikohale, mis on vahetult seotud kõrgendatud kaitsevalmiduse, sõjaseisukorra, mobilisatsiooni ja demobilisatsiooni ajal riigikaitseülesande täitmise või selle toetamisega või toimepidevuse tagamisega.

Tervisekontrolli ja füüsiliste katsete info
Kas sul on küsimusi?

Võta meiega ühendust

KKK

Kuidas saada päästjaks?
Kas Päästeametis on võimalik töötada osalise tööajaga?
Kas tööle tulles viiakse läbi taustakontroll?
Millise haridustasemega pean Päästeametis töötamiseks olema?